Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Camtarea" Daca bate vantul" nu e ceea ce credeam eu .Ma refer la cea care a facut-o taica-to.( stii la care ma refer.cand a visat ca in gradina avea pomi si a venit acel vant puternic si asa mai departe stii tu)
Adrian T. de pe cetatea romana . ne-am mai intalnit noi in Springfield
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
Adrian T. de pe cetatea romana . ne-am mai intalnit noi in Springfield