Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
foarte frumos, mai rar intalnesti acum voci care canta live, si nu cu vocile modificate in studio.
laudati-l pe Domnul ca este bun!si prin lauda voastra ne intariti si pe noi!!!inca o data felicitari!Domnul sa va aiba in paza!
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
laudati-l pe Domnul ca este bun!si prin lauda voastra ne intariti si pe noi!!!inca o data felicitari!Domnul sa va aiba in paza!