Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Am citit cartea acum muulti ani;m-au coplesit emotii de bucurie,tristete-pentru acei copii-atunci,am simtit atingerea Duhului Sfant,atunci,si pot spune ca,acum,dupa muulti ani,am avut aceleasi trairi,cu diferenta ca acum au fost mai intense.Domnul Isus sa ne atinga pe toti intr-un mod,cum numai El stie!
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.