Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Frumos cântec frate Ovidiu! Mă aşteptam să găsesc o poezie dar de cântec am fost şi mai bucuroasă.
Aşa e, nu trebuie să fim trişti ci onoraţi că Domnul nostru ne-a iubit atât.
Pacea Domnului cu tine!
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
Aşa e, nu trebuie să fim trişti ci onoraţi că Domnul nostru ne-a iubit atât.
Pacea Domnului cu tine!