Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
se poate să asculţi şi să nu lăcrimezi?...
Slavă şi glorie Dumnezeule prea Sfânt!
Mulţumim Doamne că ni te-ai făcut descoperit!
fii binecuvântat pentru această postare văd că sunt de anul trecut şi eu abia acum le-am găsit
să fie lucrarea ta bine primită ca un dar binecuvântat de bun miros înaintea Domnului
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
Slavă şi glorie Dumnezeule prea Sfânt!
Mulţumim Doamne că ni te-ai făcut descoperit!
fii binecuvântat pentru această postare văd că sunt de anul trecut şi eu abia acum le-am găsit
să fie lucrarea ta bine primită ca un dar binecuvântat de bun miros înaintea Domnului