Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
minunată interpretare! fii binecuvântat şi tu pentru postare şi preotul Marian Marcus
eu le-am găsit pe youtobe dar mai sunt şi altele de ex care-mi place foarte mult: "Nu-i Iuda singur vinovat"
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
eu le-am găsit pe youtobe dar mai sunt şi altele de ex care-mi place foarte mult: "Nu-i Iuda singur vinovat"